unaza çeliku qese stitched filter - China Zhejiang Tiantai Yongzhu Fliter

unaza çeliku stitched qese filter

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të gjitha Çanta kanë një unazë mbajtës metalik sewn në hapje të tyre. material Standard unazë është çeliku të karbonit, me një 316 çelik inox fakultative. Ata mbajnë qese në vend dhe për të parandaluar lëngun anashkaluar elementin.

  Rëndë trajton, sewn në buzën përforcuar qese, janë një tipar standard. Ata bëjnë heqjen e qese shpejtë dhe të lehtë.

  ndërtimi ynë unik mund të sigurojë filtrimit për një vlerësim 1 mikron.

   

  Madhësia (mm) Vlerësime Mikron (um) zona Filterbag () Vëllimi (T / h)
    180420 1-100 0.23 17 
    180820 1-100 0.46 35

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !