Sitiched qese të lëngshme - China Zhejiang Tiantai Yongzhu Fliter

qese Sitiched likuid

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Filter qese Media:

  • Felt: PP dhe PE Felt

  • rrjetë: Najlon Monofilament- (PO) -MO)

  • poliestër Mutifilament- (PE)

  Features : gjilpërë ndjerë përmban një strukturë tre dimensionale e porosity të lartë. Kjo rezulton në një kapacitet shumë më të lartë solids ngarkimit mbi zonën ekuivalente e rrobave rrjetë. Sipërfaqet e jashtme për të gjitha çanta filtër janë ngrohjes trajtohen për t'i dhënë një fund të xham të ndihmojë në uljen fibra migration.Silicone lirë për të parandaluar kratere për të siguruar më mirë sipërfaqe results.High solids mbledhjen dhe kapacitetin ciklet më të gjatë veprojnë

  Metoda Sewing : qepje Five-wire

  Gjatësia Stitch kurrë më pak se 35 gjilpërë në 10cm, duke përdorur poliestër forca të lartë dhe PP fije të bardhë për qepje. Diametri i unazë çelik inox është 3mm.

  qese Sitiched likuid
  model

  1 #

  2 #

  3 #

  4 #

  5 #

  Size (mm)

  180 430 *

  180 820 *

  106 * 230

  106 * 380

  152 510 *

  Madhësia Tolrance (mm)

  0,3-0,8

  0,3-0,8

  0,3-0,8

  0,3-0,8

  0,3-0,8

  Zona e filtrimit (m 2)

  0.25

  0.5

  0,056

  0,115

  0.3

  Ratings mikron (um)

  1 3 5 10 15 25 50 75 100 150 200

  Materiale pëlhurë

  Poliestër (PE) polypropylene (PO) Najlon (MO)

  Presioni Diffrential (kg / cm 2)

  PE / PP (1,03-1,72), MO (1,03-2,41)

  Temp pune ()

  PE (135) PP (94) MO (135)

  material unazë

  çeliku e galvanizuar, Stainless steel (SUS304) dhe collars plastike (PE / PP)

  Filter qese strehim

  1 #

  2 #

  3 #

  4 #

  5 #


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !