ndjeu PTFE gjilpërë membrana - China Zhejiang Tiantai Yongzhu Fliter

PTFE gjilpërë membrane shajak 

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PTFE 针刺毡 1

  Emri i produktit: gjilpërë membrana PTFE ndjerë 
  Specifikimet: 
        Sipërfaqja e polyetrafluorethylene (PTFE) membrana është e qetë dhe anti-kimi. PTFE cipë është i lidhur me sipërfaqen e mesme konvencionale filtër dhe eliminon nevojën për një dustcake primar. Filtrimit zhvillohet në sipërfaqen e membranës dhe realizon filtrimit sipërfaqe. Për shkak se membrana PTFE ka avantazhin e të qetë, stabilitetit kimik, jetë të gjatë shërbimit dhe i papërshkueshëm nga uji, ajo rezulton në lirimin e shkëlqyer dustcake, efikasitet të lartë të filtrimit dhe jetë më të gjatë të shërbimit. 
  Të gjitha gjilpërë ndjerë kemi bërë mund të trajtohen me PTFE cipë.

  图片 1


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !