polypropylene rrjetë me ajër të kondicionuar filter - China Zhejiang Tiantai Yongzhu Fliter

polypropylene me ajër të kondicionuar rrjetë filtër

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

   

  detajet Paketimi

  Kushti Air Filter Mesh
  1. Së pari në listë, atëherë në qese plastike 2. kuti kartoni me velash papërshkueshëm nga uji 3. markë tuaj me numrin e njehsorit mund të jenë të shtypura në rrjetë 4. mark juaj anijeve mund të jenë të shtypura në kuti kartoni

  Koha e dërgimit

  mostër: 1-3days, mallrave masive koha: 10-20days ose për sasinë

  Air Conditioning Filter Mesh
  Specifikimet e rrjetë monofilament najloni:

  1) Materiali: 100% najloni

  2) Weaving: endje thjeshtë

  3) teli Numri: 4T ~ 140T rrjetë / cm (10mesh ~ 355 rrjetë / inç)
  4) max. Gjerësia: 365cm (143 inç)
  5) Ngjyra: e Bardhë (Customized)

  6) teli hapjes: 30-1500um

   

  përshkrim i produktit

   

  Aplikacionet e monofilament najloni rrjetë:
  filteration: përdorur gjerësisht në fusha si filtrimit dhe industrisë ndarjes (përdorur gjerësisht në industrinë ushqimore dhe filtrimit filtër), industrinë e naftës, kimike, metalurgjisë, çimentos, dedusting mjedisit dhe minave. Normat e filtrimit mund të jetë nga 27% në 78%. Të tilla si industria ushqimore për filtrimin mulliri dhe mulliri miell, mulliri dhe drithëra të tjera mulliri. Si prodhimin e glukozës, qumësht pluhur, qumësht sojë etj

  Details fletë

  Shipping:

  1.For sasi të vogla, dërguar me postë

  2.Për sasi të mëdha, shiped nga ajri ose nga deti

  Numri 3.tracking do të jetë me email për ju, pas rendit ka qenë i dërguar

  FAQ

  Pse duhet të zgjedh SHBA?
  Tiantai Yongzhu Fabrika Filter ishte e specializuar në marrjen e me ajër të kondicionuar rrjetë filtër për më shumë se 15 vjet, ne e dimë se si për të bërë produkt me cilësi të lartë me price.hope mirë ne do të kemi bashkëpunim të mirë me ju.

  2.Can unë të marrë një zbritje?
  Siç e dini se, kemi fituar në treg me çmim konkurrues dhe cilësi të mirë. Pra, çmimi që ne jemi gjithmonë duke pasur parasysh më të mirë. Por ne mund të ju jap një zbritje të veçantë në qoftë se sasia e juaj mënyrë është tërheqës.

  3. Si mund të zgjidhin probleme, nëse mallrat kanë probleme dhe nuk mund të përdorin?
  Ne ju premtojmë se mallrat mund të paguhen dhe të kthehet në qoftë se ju nuk jeni të kënaqur me cilësinë.

  4. Sasia im qëllim është i vogël, mund të ju ofrojnë?
  Yes.We do të shërbejë çdo klient me produkte me cilësi të mirë dhe shërbimeve pa marrë parasysh se sa tuaj
  mënyrë është.
  5.Can ju merrni shërbim OEM?
  Po. Ne ofrojmë shërbime OEM për konsumatorët.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !