Poliestër gjilpërë anti-statike ndiheshin (përzier me fibra elektrike) - China Zhejiang Tiantai Yongzhu Fliter

Poliestër gjilpërë anti-statike ndjenë (përzier me fibra elektrik)

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: gjilpërë poliestër anti-statike ndiheshin (përzier me fibra elektrike) 
  Specifikimet: 
  Sipas nevojës së mulliri qymyrit mbledhur pluhurin e gazin e furrnaltës, fabrikën e çimentos dhe industritë e tjera në tregun e brendshëm, ne zhytur teknologji të huaj, të zhvilluar pastaj dhe prodhuar anti-statike leckë filtër.

  Ajo ka nevojë jo vetëm teknologjia e gjilpërës përbashkët grushta ndjerë, por edhe duke kombinuar fibër kryerjen në fije transversale në gjilpërë grushta ndjerë leckë bazë ose fibra kryerjen dhe kryerjen e materiale në fibra kimike. Fabrika jonë mund të prodhojë të dy leckë anti-statike filtër.

  Specifikimi i gjilpërës sonë anti-statike ndjehet dhe leckë filter merr një pozicion drejtues në shtëpi, përndryshe, departamenti autoriteti ka testuar tashmë ato.

   

  përbërje

  PET + fiber elektrik

  Pesha (g / m2)

  500

  Trashësia (mm)

  1.80

  Përshkueshmëria e ajrit (L / m2 / s)

  200-350

  forca elastik (N / 520cm)

  prish

  1000

  ind

  1200

  zgjatim elastik ()

  prish

  35

  ind

  55

  forca shkeputur (Mpa / min)

  2.40

  temperaturë pune ()

  130

  Temperatura e punës të shkurtër ()

  150

  Anti-acid

  i drejtë

  Anti-alkali

  mesor

  Anti-konsumuarit

  i shkëlqyer

  Stabiliteti i zgjidhjes së ujit

  mesor

  Mbarimi trajtim

  Singeing, kalendari, vendosjen e ngrohjes


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !