Rreth nesh

Tiantai Yongzhu Filter Fabrika është një prodhues i madh i nonwoven pëlhurë në Kinë. ne kemi qenë të kushtonte për rritjen e investimeve në prodhimin, punëtori, dhe pajisje, duke futur në të avancuar shkencën teknike dhe nga vendi i huaj.

Kompania jonë ka forcë të fuqishme prodhimin dhe kryesisht ne prodhimin e materiale filtrim, pluhur qese heqjen, gjilpërë ndjerë, nonwoven pëlhurë filtër dhe me ajër të kondicionuar filtër. Prodhimet tona janë eksportuar në më shumë se 40 vende, duke përfshirë Azinë Juglindore, Azia e Mesme, Evropë, Australi dhe Amerikë.

Ne vazhdimisht kushtojnë në hulumtimin e produkteve të reja, dhe kanë zhvilluar një seri të produkteve, si më poshtë:

1) të lartë të temperaturës materiale filtrim: gjilpërë Metamax shajak gjilpërë FMS ndjerë, fije qelqi gjilpërë ndjerë gjilpërë film PTFE ndjerë, materialet film filtrim, gjilpërë P84 shajak gjilpërë PPS shajak, materialeve jo të thurura filtrim. Ato janë të aplikohen gjerësisht në përdorimin e heqjen e pluhurit temperaturë të lartë në industrinë e metalurgjisë dhe të ndjej, të refuzojë për djegie, brez avujt e energjisë, ngrohje-rezistonin materiale, agjitacion bitum, qymyr, çimento, koks, vaj djegur kazan, etj

2) Produktet e lëngshme-filtrim: endura filter-leckë, monofilament filtër-leckë, gjilpërë polypropylene ndjerë, gjilpërë ndjerë komplekse, të cilat janë përdorur në pajisje dispozicion ujërave të zeza të tilla si kornizë dhe rrip-lloj filtri-shtypit.

Duke u bazuar në forcën e vet të pasur, pajisje të përparuara, produktet tona me cilësi të lartë dhe shërbim të plotë, Haotian tashmë ka fituar besimin e konsumatorëve të dy vendas dhe ndërkombëtar. Qëllimi ynë: Ne gjithmonë vënë cilësinë dhe të kreditit në një pozitë të madhe.

3) me ajër të kondicionuar filtër përdoret mesh.Widely në fusha si filtrimit dhe industrisë ndarjes (përdorur gjerësisht në filtrimit ushqimore dhe industrinë filtër), industritë e naftës, kimike, metalurgjisë, çimentos, dedusting mjedisit dhe minave. Normat e filtrimit mund të jetë nga 27% në 78%. Të tilla si industria ushqimore për filtrimin mulliri dhe mulliri miell, mulliri dhe drithëra të tjera mulliri. Si prodhimin e glukozës, qumësht pluhur, qumësht sojë etjWhatsApp Online Chat !