Контактирајте не

Жеџијанг Tiantai Yongzhu Fliter Фабрика

адреса

NO. 2 Tuanjie Патот на Pingqiao град Tiantai Taizhou Град Жеџијанг Про. Кина.

Е-пошта

 salesfilter@hotmail.com

телефон

+86 13566697181

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: ЗатвореноWhatsApp Online Chat !